Preparat uszczelniający wycieki z dyferencjałów, trybów i zębatek układu kierowniczego


White Shepherd Power Steering Stop Leak

uszczelnianie układu kierowniczego, uszczelnianie wycieków, preparaty uszczelniające do układu kierowniczegoPreparat uszczelniający wycieki z układu wspomagania kierownicy, dyferencjałów, trybów i zębatek układu kierowniczego. Amerykański uszczelniacz przeznaczony do układów wspomagania. Skutecznie uszczelnia także wycieki w obrębie skrzyni biegów bez konieczności mechanicznej ingerencji w układ!Po dodaniu preparatu do układu wspomagania, lokalizuje on źródła nieszczelności, wnika w gumowe uszczelnienia, rozciąga je i rewitalizuje tak aby przywrócić im oryginalną elastyczność.

  • Gwarantuje trwałe uszczelnienie
  • Prosty w użyciu
  • Odnawia wysuszone, spękane i stwardniałe gumowe uszczelnienia
  • Skuteczny w samochodach z silnikami benzynowymi jak i diesla

UWAGA! Preparat uszczelniający White Shepherd nie nadaje się do układów hamulcowych, nie należy go także stosować na pomalowanych powierzchniach.

Zobacz w ofercie naszego sklepu internetowego uszczelniacz wycieków z ukladu wspomagania kierownicy oraz inne uszczelniancze wycieków

Sposób użycia:

 1. Do układu wspomagania zaaplikuj około 1/3 opakowania preparatu (80 ml)
 2. Po włączeniu samochodu większość wycieków zostanie usunięta w przeciągu 1-2 godzin ciągłej pracy. Większe i trudniej dostępne nieszczelności mogą być usuwane nawet do dwóch dni od chwili zastosowania uszczelniacza. White Shepherd cyrkulując w systemie rewitalizuje twarde, skurczone, cieknące uszczelki i doprowadza je do stanu pierwotnego.
 3. Jeżeli po jednorazowym zastosowaniu preparatu wycieki utrzymują się nadal, ponownie zaaplikuj płyn uszczelniający do układu wspomagania.

Opakowanie o pojemności – 237 ml

Pytania i Odpowiedzi

Jak działa preparat?
White Shepherd Power Steering Stop Leak jest unikalnym uplastyczniaczem do wszelkiego typu gumowych uszczelnień obecnych w układach wspomagania kierownicy. Preparat wchłania się w uszczelnienie, zmiękcza je, rozciąga i rewitalizuje tak by uzyskało swoją oryginalną wielkość i giętkość.

Jak duże wycieki można zlikwidować przy użyciu White Shepherd?
Uszczelniacz poradzi sobie z wszelkimi drobnymi nieszczelnościami objawiającymi się kapaniem bądź przesiąkaniem płynu z układu wspomagania.

Jak dużo preparatu należy użyć?
Producent zaleca użycie jednorazowo 1/3 opakowania preparatu (80 ml).

Ile czasu zajmuje naprawa?
White Shepherd eliminuje miejsca wycieków w czasie gdy używasz samochodu. W większości przypadków trwałe uszczelnienie następuje po około 1-2 godzinach, maksymalnie może to zająć do dwóch dni.

Czy muszę wymienić olej gdy użyję White Shepherd?
Nie ma takiej konieczności. White Shepherd miesza się z olejem I może pozostać w układzie.

Czy mogę ponownie użyć White Shepherd?
Tak. White Shepherd nie zawiera destylatów benzyny, które mogą zniszczyć uszczelnienie po chwilowym ich rozciągnięciu. Jest bezpieczny i można powtórzyć naprawę przy jego użyciu gdy w przyszłości pojawią się inne wycieki.

Czy mogę go użyć preparatu do układu hamulcowego?
Zdecydowanie Nie! Producent wyraźnie informuje, że uszczelniacz nie nadaje się do układów hamulcowych.