Preparat uszczelniający wycieki w systemach hydrauliki samochodowej


White Shepherd Hydraulic Stop leak

Uszczelnianie układów hydraulicznych, nieszczelności hydrauliki w samochodzie, wycieki układu hydraulicznegoAmerykański uszczelniacz przeznaczony do układów hydraulicznych. Skutecznie uszczelnia wycieki bez konieczności mechanicznej ingerencji w układ!Po dodaniu preparatu do układu, lokalizuje on źródła nieszczelności, wnika w gumowe uszczelnienia, rozciąga je i rewitalizuje tak aby przywrócić im oryginalną elastyczność.

  • Gwarantuje trwałe uszczelnienie
  • Prosty w użyciu
  • Odnawia wysuszone, spękane i stwardniałe gumowe uszczelnienia
  • Pracuje we wszystkich układach hydraulicznych

UWAGA! Preparat uszczelniający White Shepherd nie nadaje się do układów hamulcowych.

Sposób użycia:

  1. Do niepracującego układu dodaj odpowiednio 30 ml preparatu na każde 946ml płynu/oleju znajdującego się w układzie.
  2. Po włączeniu samochodu wszelkie wycieki zostaną usunięte w przeciągu 1-2 godzin ciągłej pracy. White Shepherd cyrkulując w systemie szybko rewitalizuje twarde, skurczone, cieknące uszczelki i doprowadza je do stanu pierwotnego.

White Shepherd nie zawiera destylatów benzyny, które mogłyby uszkodzić system.Zobacz w ofercie naszego sklepu internetowego uszczelniacz układu hydraulicznego oraz inne uszczelniancze w płynie

Opakowanie o pojemności – 3,7 Litra

Pytania i Odpowiedzi

Jak działa preparat?
White Shepherd Hydraulic Stop Leak jest unikalnym uplastyczniaczem do wszelkiego typu gumowych uszczelnień obecnych w układach hydraulicznych. Preparat wchłania się w uszczelnienie, zmiękcza je, rozciąga i rewitalizuje tak by uzyskało swoją oryginalną wielkość i giętkość.

Jak dużo preparatu należy użyć?
Producent zaleca użycie 30 ml preparatu na każde 946ml płynu/oleju znajdującego się w układzie. Całe opakowanie (3,7 L) wystarcza nawet na 110 litrów płynów hydraulicznych.

Ile czasu zajmuje naprawa?
White Shepherd eliminuje miejsca wycieków w czasie gdy używasz samochodu lub urządzenia. Trwałe uszczelnienie następuje po około 1-2 godzinach.

Czy muszę wymienić olej gdy użyję White Shepherd?
Nie ma takiej konieczności. White Shepherd miesza się z olejem I może pozostać w systemie.

Czy mogę ponownie użyć White Shepherd?
Tak. White Shepherd nie zawiera destylatów benzyny, które mogą zniszczyć uszczelnienie po chwilowym ich rozciągnięciu. Jest bezpieczny i można powtórzyć naprawę przy jego użyciu gdy w przyszłości pojawią się inne wycieki.

Czy mogę go użyć preparatu do układu hamulcowego?
Zdecydowanie Nie! Producent wyraźnie informuje, że uszczelniacz nie nadaje się do układów hamulcowych.