Preparat do uszczelnienia silnika


Uszczelniacz silnika trwale likwidujący wycieki oleju w silnikach benzynowych i dieslach.

uszczelniacze silnika, uszczelniacz silników, uszczelniacz wycieków oleju silnika, silnik wyciek olejuAmerykański uszczelniacz przeznaczony do silników, skutecznie rewitalizuje wysuszone, popękane i stwardniałe gumowe uszczelki bez konieczności prac mechanicznych w uszczelnianiu silnika.Po zaaplikowaniu preparat lokalizuje źródła nieszczelności, wnika w gumowe uszczelnienia, rozciąga je i rewitalizuje tak aby przywrócić im oryginalną elastyczność i rozmiar. Środek można z powodzeniem stosować do wszystkich rodzajów silników spalinowych.

White Shepherd nie blokuje i nie uszkadza silnika!

  • Gwarantuje trwałe uszczelnienie
  • Prosty w użyciu
  • Odnawia wysuszone, spękane i stwardniałe gumowe uszczelnienia
  • Skuteczny w samochodach z silnikami benzynowymi jak i w dieslach

UWAGA!
Preparat uszczelniający White Shepherd nie nadaje się do układów hamulcowych, nie należy go także stosować na pomalowanych powierzchniach.

Sposób użycia:

  1. Zaaplikuj całą butelkę uszczelniacza (237 ml) do miski olejowej lub do obudowy wału korbowego. Następnie dodaj zalecaną przez producenta pojazdu ilość oleju silnikowego.
  2. White Shepherd cyrkulując w układzie szybko rewitalizuje twarde, skurczone, cieknące uszczelki i doprowadza je do stanu pierwotnego. Po włączeniu samochodu wszelkie wycieki zostaną usunięte w przeciągu 1-2 godzin ciągłej pracy. W przypadku trudniej dostępnych i poważniejszych wycieków, całkowite uszczelnienie może potrwać nawet do dwóch dni.

Preparat uszczelniający współpracuje ze wszystkimi typami olejów silnikowych. White Shepherd nie zawiera destylatów benzyny, które mogą zniszczyć uszczelnienie po chwilowym ich rozciągnięciu. Jest bezpieczny i można powtórzyć naprawę przy jego użyciu gdy w przyszłości pojawią się inne wycieki.

Opakowanie o pojemności – 237 ml

Zobacz w ofercie naszego sklepu internetowego uszczelniacze wycieków silników

Pytania i Odpowiedzi

Jak duże wycieki można zlikwidować przy użyciu preparatu?
Uszczelniacz poradzi sobie z wszelkimi drobnymi nieszczelnościami objawiającymi się przesiąkaniem bądź kapaniem oleju.

Jak dużo preparatu należy użyć?
Producent zaleca użycie jednorazowo całego opakowania uszczelniacza, który należy zaaplikować wraz z olejem do silnika samochodu. 237 ml uszczelniacza będzie skuteczne nawet w układach o pojemności 4-6 litrów oleju.

Ile czasu zajmuje naprawa?
White Shepherd eliminuje miejsca wycieków w czasie gdy używasz samochodu. W większości przypadków trwałe uszczelnienie następuje po około 1-2 godzinach, w trudniejszych sytuacjach może to zająć do dwóch dni.

Czy muszę wymienić olej gdy użyję White Shepherd?
Nie ma takiej konieczności. White Shepherd miesza się z olejem i może pozostać w silniku.

Czy mogę ponownie użyć White Shepherd?
Tak. White Shepherd nie zawiera destylatów benzyny, które mogą zniszczyć uszczelnienie po chwilowym ich rozciągnięciu. Jest bezpieczny i można powtórzyć naprawę przy jego użyciu gdy w przyszłości pojawią się inne wycieki.

Czy mogę go użyć preparatu do układu hamulcowego?
Zdecydowanie Nie! Producent wyraźnie informuje, że uszczelniacz nie nadaje się do układów hamulcowych.