KLIMATYZACJE SAMOCHODOWE


Szanowni Państwo!

części do sprężarek, naprawa sprężarek, akcesoria do klimatyzacjiGłówną działalnością Oddziału Klimatyzacji Samochodowej przy ul. Włodarskiej 5/7 w Łodzi jest regeneracja, kompresorów sprężarek do układów klimatyzacji stosowanych w samochodach osobowych, ciężarowych, autobusach i sprzęcie ciężkim, producentów zarówno europejskich jak i amerykańskich.

Spółka regeneruje używane kompresory klimatyzacji, według technologii naszego partnera – firmy „PROMOTEX” z USA z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego i części do sprężarek wiodących światowych producentów. Nasze sprężarki dostarczamy na rynki Europy (Polska, Niemcy, Litwa) oraz Stanów Zjednoczonych.

Prowadzimy również sprzedaż kompresorów nowych, używanych sprężarek sprawnych sprawdzonych, części zamiennych, akcesoriów klimatyzacji, narzędzi do klimatyzacji samochodowych, zarówno dla warsztatów, hurtowni, sklepów z częściami do klimatyzacji samochodowej czy klientów indywidualnych.

Świadczymy usługi naprawy sprężarki dostarczonej przez klienta.

Zajmujemy się również skupem , odzyskiem oraz utylizacją kompresorów klimatyzacji do aut (kod 16 02 13* 19 02 11*) (kod – 16 02 16) – zezwolenie Wojewody Łódzkiego nr 104 z dnia 27.12.2006 r.

Ponadto „LASER” posiada status Zakładu Pracy Chronionej, co daje możliwość obniżenia obowiązkowych wpłat na fundusz PFRON średnio o 30% od kwoty dokonanych zakupów używanych kompresorów sprawnych sprawdzonych oraz usługi regeneracji kompresorów dostarczonych przez klientów.

Dzięki bardzo szerokiemu asortymentowi produktów oraz zasobom wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu z dziedziny klimatyzacji samochodowej jesteśmy w stanie zrealizować prawie każde zamówienie związane z systemem klimatyzacji samochodowej, zgodnie z życzeniem klienta oraz wymogami technicznymi. Proces technologiczny stosowany podczas regeneracji sprężarek jest zgodny z surowymi wymogami wdrożonego zintegrowanego system zarządzania jakością i środowiskiem według norm ISO 9001:2000, ISO 14001:2004. Dlatego nasze sprężarki klimatyzacji i części do klimatyzacji jesteśmy w stanie sprzedawać na niezwykle wymagającym rynku USA.

ISOISOISOISOISOISO

Na zdjęciach poniżej samochodowe sprężarki produkowane przez nasz Oddział Klimatyzacji Samochodowej w Łodzi, na potrzeby kontrahenta w USA – firmy „PROMOTEX” Inc.

klima do samochodu, regenerowane sprężarki ,regeneracja kompresora klimatyzacja części ,sprężarki używane, pompy do klimatyzacji klimatyzacja do busa , klimatyzacja w autobusach , klimatyzacja autobusy
kompresory używane, kompresory nowe, kompresory regenerowane wszystko do klimatyzacji, klimatyzacja do samochodu, wszystko o klimatyzacji sprężarki klimatyzacji samochodowej, klimatyzacja naprawa, serwis klimatyzacji

 

 „LASER” szczyci się również regularnymi wyróżnieniami w konkursie „Lodołamacze”. Jest to wyróżnienie przyznawane firmom wybitnie angażującym się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych, tworzącym dla nich coraz lepszej jakości miejsca pracy. Nasza firma aktywnie wpisuje się w kampanię społeczną, dotyczącą aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Firma „LASER” znalazła się też w zaszczytnym gronie tzw. „Gazeli Biznesu” w rankingu gazety „Puls Biznesu”, wyróżniającym najszybciej rozwijające się małe i średnie firmy w latach 2008-2010.

LODOŁAMACZE 2007 - I Miejsce Laser-Sinexlodołamacze 2012lodołamacze 2012 lodołamacze 2010

lodołamacze 2010

 

 

 

Gazele Biznesu 2011Zdrowe Miasto - kategoria Usługa - 2002

lodołamacze 2008

lodołamacz 2006

 

 

 

 

 

Wyróżnienia i wydarzenia.