Amerykański uszczelniacz w płynie do silnika, wycieków oleju silnikowego


White Shepherd Rear Main Sealer

uszczelniacz wału korbowego silnika, uszczelnienie silnika, uszczelniacz w płyniePreparat likwidujący wycieki oleju z silnika na uszczelniaczu tylnej pokrywy.Tuż za najdalej wysuniętym łożyskiem wału korbowego znajduje się uszczelnienie mające za zadanie utrzymywanie oleju silnikowego wewnątrz skrzyni korbowej. Częstym problemem jest pękanie i przeciekanie uszczelki, które objawia się wyraźnym wyciekiem na tylnej ścianie silnika.Amerykański uszczelniacz przeznaczony do uszczelniania silników spalinowych skutecznie i trwale likwiduje wycieki bez konieczności prac mechanicznych w silniku. Po dodaniu preparatu do komory silnika, lokalizuje on źródła nieszczelności, wnika w gumowe uszczelnienia, rozciąga je i rewitalizuje tak aby przywrócić im oryginalną elastyczność.

  • Gwarantuje trwałe uszczelnienie
  • Prosty w użyciu
  • Odnawia wysuszone, spękane i stwardniałe gumowe uszczelnienia
  • Skuteczny w samochodach z silnikami benzynowymi jak i w dieslach

UWAGA! Preparat uszczelniający White Shepherd nie nadaje się do układów hamulcowych, nie należy go także stosować na pomalowanych powierzchniach.

Sposób użycia:

  1. Zaaplikuj całą butelkę uszczelniacza (236,6 ml) wraz z olejem silnikowym.
  2. Po zastosowaniu płynu uszczelniającego zalecana jest intensywna eksploatacja auta. Uszczelniacz pracując w silniku rewitalizuje twarde, skurczone, cieknące uszczelnienie i doprowadza je do stanu pierwotnego. Nieszczelności zostaną usunięte w przeciągu dwóch dni użytkowania samochodu.

Preparat uszczelniający współpracuje ze wszystkimi typami olejów silnikowych. White Shepherd nie zawiera destylatów benzyny, które mogą zniszczyć uszczelnienie po chwilowym ich rozciągnięciu. Jest bezpieczny i można powtórzyć naprawę przy jego użyciu gdy w przyszłości pojawią się inne wycieki.

Opakowanie o pojemności – 236,6 ml

Zobacz w ofercie naszego sklepu internetowego uszczelniacze i preparaty uszczelniające silnik oraz inne uszczelniancze wycieków w płynie

Pytania i Odpowiedzi

Jak duże wycieki można zlikwidować przy użyciu preparatu? Uszczelniacz poradzi sobie z wszelkimi drobnymi nieszczelnościami objawiającymi się przesiąkaniem oleju z uszczelki na tylnej pokrywie silnika.

Jak dużo preparatu należy użyć? Producent zaleca użycie jednorazowo całego opakowania uszczelniacza, który należy zaaplikować wraz z olejem do silnika samochodu.

Ile czasu zajmuje naprawa? White Shepherd eliminuje miejsca wycieków w czasie gdy używasz samochodu. W większości przypadków trwałe uszczelnienie następuje po około dwóch dniach użytkowania samochodu.

Czy muszę wymienić olej gdy użyję White Shepherd? Nie ma takiej konieczności. White Shepherd miesza się z olejem i może pozostać w silniku.

Czy mogę ponownie użyć White Shepherd? Tak. White Shepherd nie zawiera destylatów benzyny, które mogą zniszczyć uszczelnienie po chwilowym ich rozciągnięciu. Jest bezpieczny i można powtórzyć naprawę przy jego użyciu gdy w przyszłości pojawią się inne wycieki.

Czy mogę użyć preparatu do układu hamulcowego? Zdecydowanie Nie! Producent wyraźnie informuje, że uszczelniacz nie nadaje się do układów hamulcowych.