Amerykański uszczelniacz do manualnych i automatycznych skrzyni biegów


White Shepherd Transmission Sealer

Amerykański uszczelniacz przeznaczony do uszczelniania automatycznych i manualnych skrzyń biegów. Skutecznie likwiduje wycieki z skrzyni biegów, konwertera, sprzęgła hydraulicznego, reduktora. Gwarantowane uszczelnienie bez konieczności mechanicznej ingerencji w układ!
Po dodaniu preparatu do skrzyni biegów, lokalizuje on źródła nieszczelności, wnika w gumowe uszczelnienia, rozciąga je i rewitalizuje tak aby przywrócić im oryginalną elastyczność.
  • Prosty w użyciu
  • Uszczelnia wycieki
  • Gwarantuje trwałe uszczelnienie
  • Zapobiega wyciekom oleju
  • Odnawia wysuszone, spękane i stwardniałe gumowe uszczelnienia
  • Skuteczny w samochodach zarówno z manualną jak i automatyczną skrzynią biegów
  • Rozpuszcza się w oleju

UWAGA! Preparat uszczelniający White Shepherd nie nadaje się do układów hamulcowych, nie należy go także stosować na pomalowanych powierzchniach.

Sposób użycia:

  1. Do układu napędowego zaaplikuj ilość preparatu odpowiadającą jego pojemności (właściwa proporcja to 30ml uszczelniacza na każde 1 litr oleju)
  2. Po zastosowaniu preparatu zalecana jest intensywna eksploatacja auta. White Shepherd cyrkulując w systemie rewitalizuje twarde, skurczone, cieknące uszczelki i doprowadza je do stanu pierwotnego. Nieszczelności zostaną usunięte w przeciągu dwóch dni intensywnego użytkowania samochodu.

Preparat uszczelniający współpracuje ze wszelkimi płynami i olejami przeznaczonymi do układów automatycznych i manualnych skrzyń biegów.

Opakowanie o pojemności – 473 ml

Zobacz uszczelniacze skrzyni biegów manualnych i automatycznych w ofercie naszego sklepu internetowego.

Pytania i Odpowiedzi

Jak działa preparat?
White Shepherd Power Steering Stop Leak jest unikalnym plastyfikatorem do wszelkiego typu gumowych uszczelnień skrzyni biegów. Preparat wchłania się w uszczelnienie, zmiękcza je, rozciąga i rewitalizuje tak by uzyskało swoją oryginalną wielkość i giętkość.

Jak duże wycieki można zlikwidować przy użyciu White Shepherd?
Uszczelniacz poradzi sobie z wszelkimi drobnymi nieszczelnościami objawiającymi się kapaniem bądź sączeniem oleju z automatycznej skrzyni biegów.

Jak dużo preparatu należy użyć?
Producent zaleca użycie preparatu w proporcji 30 ml uszczelniacza na każde 1 litr oleju..

Ile czasu zajmuje naprawa?
White Shepherd eliminuje miejsca wycieków w czasie gdy używasz samochodu. W większości przypadków trwałe uszczelnienie następuje po około dwóch dniach użytkowania samochodu.

Czy muszę wymienić olej gdy użyję White Shepherd?
Nie ma takiej konieczności. White Shepherd miesza się z olejem i może pozostać w układzie.

Czy mogę ponownie użyć White Shepherd?
Tak. White Shepherd nie zawiera destylatów benzyny, które mogą zniszczyć uszczelnienie po chwilowym ich rozciągnięciu. Jest bezpieczny i można powtórzyć naprawę przy jego użyciu gdy w przyszłości pojawią się inne wycieki.

Czy mogę użyć preparatu do układu hamulcowego?
Zdecydowanie Nie! Producent wyraźnie informuje, że uszczelniacz nie nadaje się do układów hamulcowych.